TRWA REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE REALIZOWANE W SEMESTRZE LETNIM W ROKU AKADEMICKIM 2020/2021.

04-02-2021

Tarnowska Szkoła Wyższa prowadzi rekrutację na studia podyplomowe,
które rozpoczną się w MARCU 2021 r.

W ramach studiów podyplomowych zajęcia dydaktyczne realizowane będą w trybie hybrydowym.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Tarnowska Szkoła Wyższa prowadzi rekrutację na następujące kierunki studiów podyplomowych:

1. Autyzm i zespół Aspergera- edukacja i rehabilitacja.
  2. Dydaktyka nauczania języka angielskiego (dla osób chcących zdobyć kwalifikacje do nauczania j. angielskiego w klasach od IV do VIII szkoły podstawowej).
  3. Gerontologia i opieka nad osobami starszymi.
  4. Oligofrenopedagogika.
  5. Pedagogika Marii Montessori.
  6. Pedagogika specjalna w trzech specjalnościach (oligofrenopedagogika, autyzm, pedagogika terapeutyczna).
  7. Przygotowanie pedagogiczne.
  8. Resocjalizacja i bezpieczeństwo publiczne.
  9. Wczesne nauczanie języka angielskiego w klasach I i III.
  10. Zarządzanie w oświacie.

Programy studiów są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa oraz standardami kształcenia nauczycieli.

Rekrutacja trwa od 01.02.2021 r. do 15.03.2021 r. lub do wyczerpania limitu miejsc na danym kierunku studiów.

Możliwość uzyskania szczegółowych informacji pod numerem telefonu 14 657 10 55 wew. 19, e-mail: studiapodyplomowe@tszw.edu.pl

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą studiów podyplomowych.