Organizacja zajęć dydaktycznych - Komunikat Rektora z dnia 22.10.2020 r.

22-10-2020

Szanowni Studenci !

1. W związku z wprowadzeniem na terenie Tarnowa strefy czerwonej zgodnie z nowymi zasadami bezpieczeństwa przeciw COVID-19 od 17 października 2020 szkoły wyższe przechodzą w tryb nauki zdalnej.

2. W Uczelni, począwszy od 30 października 2020 r. będą się odbywały stacjonarne zajęcia w następującym zakresie:

1) zajęcia praktyczne, których charakter nie pozwala na realizację w sposób zdalny,

2) zajęcia przewidziane do realizacji na ostatnim roku studiów.

3. W przypadku gdy z uwagi na zagrożenie życia lub zdrowia nauczyciel akademicki uzna, że zajęcia, które miały się odbyć stacjonarnie, nie mogą być w tej formie prowadzone, dopuszcza się prowadzenie takich zajęć w trybie zdalny, przy zachowaniu wszystkich wymogów Regulaminu oraz komunikatów/ogłoszeń/zarządzeń dotyczących zdalnego nauczania.

Rektor Tarnowskiej Szkoły Wyższej

Dr Antoni Stańczyk