Informacja dotycząca nauczania na odległość. Komunikat nr 1/10/2020 Rektora TSzW.

19-10-2020

Komunikat nr 1/10/2020 Rektora TSzW.

1. W związku z wprowadzeniem na terenie Tarnowa strefy czerwonej zgodnie z nowymi zasadami bezpieczeństwa przeciw COVID-19 od 17 października 2020 szkoły wyższe przechodzą w tryb nauki zdalnej.

2. Informacja dotycząca trybu prowadzenia:

- zajęć praktycznych, których charakter nie pozwala na realizację w sposób zdalny;
- zajęcia przewidziane do realizacji na ostatnim roku studiów

pojawi się wkrótce na stronie Uczelni.

3. Prosimy naszych studentów uczestników studiów podyplomowych i wykładowców o regularne sprawdzanie strony www Uczelni – Aktualności, jak również skrzynek mailowych, a także wiadomości i ogłoszeń na platformie Uczelni dla zdalnego nauczania Moodle, gdzie będą zamieszczane informacje związane z zaistniałą sytuacją.
Komunikaty będą również publikowane na stronie: www.tszw.edu.pl

4. Przedstawiamy Regulamin przygotowania i prowadzenia zajęć dydaktycznych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość i prosimy studentów, słuchaczy oraz wykładowców o zapoznanie się z postanowieniami Regulaminu.

Przypominamy, że dla potrzeb nauczania zdalnego Uczelnia wykorzystuje:

a). Platformę Moodle: https://tszw.moodle.org.pl

b). Komunikator Zoom: www.zoom.us

Pomoc w obsłudze Moodle i Zoom

5. Po zalogowaniu do Państwa profilu na platformie e-learningowej Moodle znajdziecie wszyscy Państwo udostępniony kurs „E-learning o e-learningu 2020/21”. W ramach kursu udostępniona została dla Państwa (studentów, słuchaczy, nauczycieli akademickich) instrukcja korzystania z komunikatora Zoom, jak również dla (nauczycieli akademickich) instrukcja zamieszczania plików oraz link do strony www, z krótkimi i czytelnymi filmami instruktażowymi dla Moodle.

Zalecamy, aby obecność w budynkach Uczelni ograniczyć do minimum i do czasu podjęcia dalszych decyzji przez Władze Uczelni, prosimy we wszystkich sprawach kontaktować się z dziekanatem drogą mailową lub telefoniczną.

Rektor TSzW

dr Antoni Stańczyk