24 października br. rozpoczęła się nowa edycja studiów podyplomowych w Tarnowskiej Szkole Wyższej.

26-10-2020

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 października rozpoczęła się w naszej Uczelni nowa edycja studiów podyplomowych na kierunkach: Logopedia, Bibliotekoznawstwo, Przygotowanie pedagogiczne, Wczesne wspomaganie rozwoju, Pedagogika specjalna w pięciu specjalnościach, Oligofrenopedagogika, Surdopedagogika, Tyflopedagogika, Autyzm i zespół Aspergera- edukacja i rehabilitacja. Następne zajęcia zaplanowano na 7,8 i 9 listopada br. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy!