TARNOWSKI FESTIWAL NAUKI

Tarnowski Festiwal Nauki rozpoczęty !!!

17-07-2020

Wykłady otwarte, warsztaty tematyczne, prezentacje multimedialne, pokazy a także porady prawne, psychologiczne i terapeutyczne oraz możliwość skorzystania z bezpłatnych zabiegów kosmetycznych to niektóre z działań, które Tarnowska Szkoła Wyższa będzie realizować w ramach rozpoczętego dzisiaj Tarnowskiego Festiwalu Nauki. Chociaż ze względu na epidemię koronawirusa formuła festiwalu musiała ulec zmianie. Uczelnia zaplanowała wiele ciekawych aktywności skierowanych do mieszkańców Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego w wieku od lat 6 do 106.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie na bieżąco będziemy informować o możliwościach zapisywania się na wykłady i warsztaty. W każdym z tych wydarzeń będzie mogło wziąć udział nie więcej niż 10 osób.

Zapraszamy !!!