Aktualności

Studia pierwszego stopnia na kierunku Zarządzanie W SPECJALNOŚCIACH: MARKETING INTERNETOWY I ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM w Tarnowskiej Szkole Wyższej.

21-07-2020

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego nasza Uczelnia uzyskała pozwolenie na prowadzenie studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym na kierunku "Zarządzanie" w specjalnościach: marketing internetowy i zarządzanie przedsiębiorstwem. Rekrutacja na studia trwa. Studia rozpoczną się od nowego roku akademickiego 2020/2021, tj. w październiku 2020 r.  Wszystkie osoby zainteresowane zasadami rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny 14 657 10 55 wew. 2 lub 1 oraz mailowy: uczelnia@tszw.edu.pl   Kierunek realizowany jest pod patronatem Grupy Azoty S.A.

TSzW Copyright © 2020 TSzW. Wszelkie prawa zastrzeżone. | design by GreenMouse |