Wytyczne dotyczące zasad realizacji zajęć dydaktycznych w formie e-learningowej w okresie ograniczonego funkcjonowania uczelni spowodowanego stanem epidemii

19-03-2020

W związku z czasowym ograniczeniem skutków zawieszenia zajęć dydaktycznych prowadzonych tradycyjnie z bezpośrednim udziałem studentów oraz nauczycieli akademickich na rzecz zajęć prowadzonych w formie e-learningowej w taki sposób, aby umożliwić studentom, udział w procesie dydaktycznym i realizację programu studiów, w szczególności uzyskanie efektów uczenia biorąc pod uwagę:
ograniczenie funkcjonowania uczelni narzucone rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz zgodnie z zarządzeniem JM Rektora TSzW z dnia 19 marca 2020 roku w załączeniu szczegółowe wytyczne dotyczące realizacji zajęć dydaktycznych w okresie nadzwyczajnego funkcjonowania Uczelni spowodowanego stanem epidemii.
Jednocześnie zastrzegamy, że niniejsze wytyczne mogą ulec zmianie lub aktualizacji w zależności od rozwoju sytuacji i decyzji władz państwowych, w tym w szczególności Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.