Drodzy Studenci i Słuchacze Studiów Podyplomowych

16-04-2020

Uprzejmie informujemy, iż decyzją Kanclerz Tarnowskiej Szkoły Wyższej w okresie od 13.03.2020 do 31.05.2020 nie będą naliczane odsetki ustawowe za zwłokę w opłatach za studia i studia podyplomowe z terminem płatności przypadającym na ten okres.

Jednocześnie informujemy, iż studenci, którzy z powodu trwającej epidemii zachorowań na wirusa COVID-19 i związanych z nią zdarzeń w gospodarce i na rynku pracy znajdą się w trudnej sytuacji życiowej mogą złożyć wniosek o zapomogę z Funduszu Pomocy Materialnej dla Studentów.

Wnioski te należy składać drogą elektroniczną w Dziekanacie Uczelni.