Szanowni Państwo, Studenci i Słuchacze Tarnowskiej Szkoły Wyższej

16-04-2020

Uprzejmie przypominamy iż w związku z epidemią COVID-19 tymczasowo realizujemy wszystkie zajęcia dydaktyczne poprzez platformę e-learningową.

Począwszy od 11 maja br. dodatkowo planujemy rozpocząć zajęcia konwersatoryjne w grupach, o wielkości dopuszczalnej przepisami prawa, z zachowaniem wymogów związanych ze stanem epidemii, ze wszystkimi nauczycielami akademickimi w ramach realizowanych przedmiotów.

Zajęcia w bezpośrednim kontakcie z wykładowcą, w małej grupie, umożliwią uzupełnienie wiedzy, udzielenie odpowiedzi na pytania i wątpliwości oraz przeprowadzenie ćwiczeń.

Niebawem na stronach Uczelni pojawi się harmonogram konwersatoriów. Prosimy o zapoznanie się z nim i zapisanie w uzgodnieniu z Dziekanatem, który musi regulować liczebność grup.