Ważna informacja dotycząca składania Dzienników Praktyk

03-04-2020

Szanowni Studenci i Słuchacze,

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną, osoby które nie złożyły dzienników praktyk w semestrze zimowym, mogą to zrobić w nieprzekraczalnym terminie do 15.04.2020 skanując następujące dokumenty:

·         Porozumienie i deklarację w sprawie praktyk,

·         Przebieg praktyk,

·         Potwierdzenie odbycia praktyk,

·         Karta samooceny studenta (dotyczy praktyki asystenckiej i doskonalącej)

·         Opinia o przebiegu praktyk,

·         Karta oceny studenta odbywającego praktykę (dotyczy praktyki asystenckiej i doskonalącej),

·         Sprawozdanie studenta z praktyki,

·         Zaliczenie praktyk przez opiekuna praktyk z ramienia uczelni

Powyższe dokumenty należy zeskanować, załączyć jako jeden plik PDF i wysłać e-mailem na adres: dziekanat@tszw.edu.pl

Nazwa pliku powinna zawierać: Rodzaj studiów, Imię i nazwisko, nr albumu, rok i semestr studiów.

Np. dla studiów licencjackich: Lic.JanKowalski,1515, IIr./IIIsem

dla studiów magisterskich: Mgr.JanKowalski,1515, IIr./IIIsem

dla studiów podyplomowych: Oligofrenopedagogika, JanKowalski, 1515.III sem.

Oryginały dokumentów można przesłać pocztą (najlepiej za potwierdzeniem odbioru) lub dostarczyć osobiście do dziekanatu po zakończeniu epidemii.