Uwaga! II/III semestr studiów podyplomowych Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

06-03-2020

Szanowne Słuchaczki II/III semestru studiów podyplomowych Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna (grupa I i II)

prosimy aby na zajęcia z przedmiotu Metodyka prowadzenia zajęć technicznych w dniu 07.03.2020 r.(sobota) i 08.03.2020 r.(niedziela) z Panią mgr S. Kumorek posiadali Państwo podstawowe materiały do działań manualnych tzw. wyposażony piórnik : klej, nożyczki lub nożyk kreślarski, cyrkiel, linijka, ołówek, trzy podstawowe kolory  żółty, niebieski, czerwony, kolorowy papier,  kartki ksero (każdy 3 sztuki A4, A5, A3), flamaster, pisak czarny, papier szary lub karton / bristol, blok techniczny.