41 Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE – zaproszenie dla studentów i absolwentów kierunku Kosmetologia.

25-02-2020

41 Kongres i Targi LNE to najważniejsze wydarzenie dla profesjonalistów branży beauty. Od lat łączy wiedzę na najwyższym poziomie z ofertą najlepszych producentów kosmetycznych (ponad 600 marek z Polski i świata).
W tym roku Targi Kosmetyczne odbędą się w Expo Kraków w dniach 28-29 marca br.

25 urodzinowa edycja obfituje w 12 sesji edukacyjnych w tym Aesthetic Beauty oraz praktyczne warsztaty Masterclass.

Studenci, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu dla profesjonalistów z branży beauty,
mogą kupić dwudniowy karnet w cenie 60 zł  dla  grupy min.10 osób.

W celu uzyskania szczegółowych informacji należy skontaktować się z AMBASADORKĄ LNE
Panią Dominiką Mleczko- studentką kierunku Kosmetologia w Tarnowskiej Szkole Wyższej
e-mail: dominikamleczkolne@gmail.com