Dodatkowe punkty w ramach Praktycznego Doskonalenia Zawodowego

04-01-2020

Szanowni Studenci,

w dniu 10.01.2020 r. o godzinie 17.00 w Tarnowskiej Szkole Wyższej (sala wykładowa nr 1) zorganizowana będzie debata oksfordzka pt. „Możliwość resocjalizacji osób skazanych poprzez pracę na przykładzie Zakładu Karnego w Mościcach”.

Opiekunem tego projektu jest dr Józef Jedynak, natomiast moderatorem oraz osobą prowadzącą będzie studentka Barbara Kijowska.

Studenci którzy organizują debatę i biorą w niej udział zdobywają 20 pkt w ramach Praktycznego Doskonalenia Zawodowego, natomiast wszyscy zaproszeni widzowie 10pkt.

Debata dedykowana jest dla studentów: I roku Pedagogiki (licencjat i magisterium), III roku Pedagogiki specjalnej (licencjat), II rok Psychologia (licencjat).

Zapisy na debatę prowadzi Dziekanat, liczba miejsc nieograniczona.