Ważne informacje dotyczące praktyk studenckich

05-12-2019

Szanowni Studenci!

W zakładce praktyki zostały zaktualizowane informacje dotyczące praktyk zawodowych. Prosimy o zapoznanie się z informacjami i stosowanie się do poniższych wytycznych, które są niezbędne w realizacji praktyk.

UWAGA!

Student zobowiązany jest do odebrania w Dziekanacie kopii decyzji dotyczącej zwolnienia z praktyk i ma obowiązek dołączyć ją do swojego Dziennika Praktyk. Podania dotyczące praktyk zawodowych będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty złożenia.

Praktyki studia licencjackie i magisterskie kierunek pedagogika i pedagogika specjalna:
  • Student zobowiązany jest dostarczyć Porozumienie w sprawie organizacji praktyk studenckich oraz Deklarację Praktyk do Dziekanatu lub na dyżur opiekuna praktyk w celu podpisania przez opiekuna praktyk i dziekana.
  • Następnie student jest zobowiązany do odebrania podpisanych dokumentów w Dziekanacie TSzW. Jest to informacja o tym, że rozpoczął praktyki.
  • Praktyki składane są zgodnie z wytycznymi zawartymi w Instrukcji po każdym semestrze w skoroszycie plastikowym wpinanym, pierwsza strona to imię i nazwisko studenta kierunek i rok studiów oraz nr indeksu. W miarę możliwości proszę drukować dokumenty dwustronnie. W semestrze student składa tylko i wyłącznie praktyki przypisane do danego semestru – w trakcie trwania sesji egzaminacyjnej. Praktyki oddane w innym terminie nie będą rozpatrywane.
  • W sprawach zwolnień z praktyk na podstawie zatrudnienia i przebiegu kariery zawodowej lub zmniejszeniu godzin odbywanych praktyk decyzje każdorazowo podejmuje Dziekan, dlatego należy złożyć odpowiednie podanie do Dziekanatu,
  • Wszystkie dokumenty związane z praktykami maja być wypełnione czytelnie!!!

Praktyki studia podyplomowe:
  • Student zobowiązany jest dostarczyć Porozumienie w sprawie organizowania praktyk studenckich oraz Zgodę na odbycie praktyki do Dziekanatu lub na dyżur opiekuna praktyk – jest to informacja o tym, że rozpoczął praktyki
  • Praktyki składane są zgodnie z wytycznymi zawartymi w Instrukcji w całości w ostatnim semestrze studiów, w skoroszycie plastikowym wpinanym, pierwsza strona to imię i nazwisko studenta kierunek i rok studiów oraz nr indeksu. W miarę możliwości proszę drukować dokumenty dwustronnie.
  • Wszystkie dokumenty związane z praktykami maja być wypełnione czytelnie!!!