Muzykoterapia- nowy kierunek studiów podyplomowych w Tarnowskiej Szkole Wyższej.

Szanowni Państwo,

od dnia 3 grudnia rozpoczyna się nabór na studia podyplomowe „Muzykoterapia”. Celem studiów jest wykwalifikowanie kadry muzykoterapeutów, którzy zdobędą uprawnienia do prowadzenia zajęć muzykoterapeutycznych m. in. w placówkach służby zdrowia, w ośrodkach pomocy społecznej i resocjalizacji, w placówkach edukacyjnych z programem nauczania osób niepełnosprawnych, w zakładach penitencjarnych itp. Studia będą trwały pięć semestrów, prowadzone będą przez wykładowców- praktyków z renomowanych uczelni w Polsce. Przyjęcie na studia poprzedzone będzie egzaminem wstępnym polegającym na: wykonaniu utworu muzycznego na wybranym przez siebie instrumencie lub wykonaniu wybranej przez kandydata piosenki z akompaniamentem lub nagranym podkładem muzycznym oraz rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej zainteresowań kierunkowych. Szczegółowych  informacji na temat studiów a także przebiegu procesu rekrutacyjnego udziela Pan doktor Antoni Stańczyk od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00, tel. 14 657 10 55 wew. 12. Zapraszamy!