Kurs profesjonalnego makijażu I stopnia-nabór trwa! Możliwość dofinansowania ze środków UE.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że rozpoczął się nabór na Kurs profesjonalnego makijażu I stopnia.Kurs prowadzony jest w pracowniach kosmetycznych naszej Uczelni, trwa 40 godzin dydaktycznych i obejmuje następujące zagadnienia:

1. Podstawy epidemiologii;
  2. Podstawy estetyki;
  3. Higiena sprzętu do makijażu;
  4. Rodzaje i specyfikacja pędzli do makijażu;
  5. Blendowanie powiek;
  6. Konturowanie twarzy;
  7. Poprawny kształt linii brwi;
  8. Faktura kosmetyków.

Zajęcia- w zdecydowanej większości w formie praktycznej,  poprowadzi Pani mgr Dagmara Dychtoń- kosmetolog, absolwentka Akademii Wizażystyki „Maestro” prowadzonej przez Mistrza Świata makijażu i stylizacji Olafa Tabaczyńskiego.

Nabór trwa do 28 września lub do wyczerpania limitu miejsc szkoleniowych (ze względu na praktyczny charakter kursu liczba miejsc ograniczona). Koszt kursu wynosi 1400,00 zł.

Z informacji uzyskanych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie już jesienią tego roku w ramach Projektu Kierunek Kariera Zawodowa będzie można otrzymać pulę dofinansowanych bonów o wartości 5055 zł na szkolenia zawodowe (niezależnie od branży),  uprawnienia,  kursy kwalifikacyjne. Więcej informacji na ten temat:

• W siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Plac na Stawach 1, 30-107 Kraków (punkt informacji  na parterze)
  • Telefonicznie pod numerem telefonu 12 619 84 55
  • Mailowo pod adresem kariera@wup-krakow.pl