Konkurs Bożonarodzeniowy Tarnowskiej Szkoły Wyższej i Radia RDN- jedna z trzech nagród zdobyta!

SZANOWNI PAŃSTWO !

W dniu 21 grudnia br. w radiu RDN Małopolska (103.6 FM)  podczas programu tematycznego „Zadbaj o cerę zimą – świątecznych przygotowań czas” rozstrzygnięta została pierwsza część  konkursu. Najszybciej na pytanie konkursowe „Na jakich kierunkach można studiować w Tarnowskiej Szkole Wyższej? proszę wymienić przynajmniej dwa” najszybciej odpowiedziała i tym samym zdobyła nagrodę Pani Aneta. Serdecznie gratulujemy! Przypominamy także, że do 31 grudnia br. podczas programów w radiu RDN do wygrania pozostały jeszcze dwie cenne nagrody. W skład każdej z nich wchodzi Karta podarunkowa na zabiegi kosmetyczne ufundowana przez Tarnowską Szkołę Wyższą oraz zestaw kosmetyków ufundowany przez Perfumerię Douglas.