Jak przekonać pracodawcę, że jesteś idealnym kandydatem do pracy?

Coraz większa grupa pracodawców zwraca uwagę na sposób prezentacji kandydata do pracy. starannie wypracowany, oparty na doświadczeniu i zasobach wizerunek pracownika kompetentnego może pomóc odnieść zawodowy sukces.

Centrum Informacji i planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie WUP w Krakowie zaprasza na zajęcia po których będziesz umiał samodzielnie opracować swoje portfolio.

Udział w warsztatach ” Pomnóż umiejętności i stwórz swoje portfolio” jest dobrym sposobem poznania metod i technik prezentacji swoich kompetencji.

Zajęcia prowadzone będą w miesiącu listopadzie w Tarnowskiej Szkole Wyższej. Osoby chcące wziąć udział w warsztatach proszone są o kontakt z Uczelnią pod nr. tel. 14 657 10 55 wew. 12 lub 15, a także meilowo: uczelnia@tszw.edu.pl

ZAPRASZAMY !