www.tszw.edu.pl / tel. 14 657 10 55

Studiuj z nami: KOSMETOLOGIA / PEDAGOGIKA / PEDAGOGIKA SPECJALNA
OD 1.10.2017 STUDIA MAGISTERSKIE

Zbiory biblioteczne Tarnowskiej Szkoły Wyższej dostępne w katalogu On-line.

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że na stronie internetowej Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie można już korzystać z katalogu On-line Państwa Biblioteki. Ze zbiorów mogą korzystać w pierwszej kolejności wykładowcy oraz studenci Tarnowskiej Szkoły Wyższej oraz wszyscy czytelnicy zarejestrowani w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnowie.
Chcąc przejrzeć oferowany zasób książek należy wejść na stronę www.bpt.edu.pl i w zakładce Katalog online wybrać Katalog Tarnowskiej Szkoły Wyższej lub skorzystać z bezpośredniego linku: https://bpt.edu.pl/cgi-bin/makwww.exe?bm=11
Wybraną pozycję wyszukiwać można przez kilka indeksów, m.in. Autora, Tytuł, Numer inwentarzowy, Słowo w tytule, Temat/Określnik lub Hasło przedmiotowe. Oferujemy książki z dziedziny pedagogiki i nauk pokrewnych, psychologii, socjologii, religioznawstwa, kosmetologii, a także dobrą literaturę do poczytania w czasie wolnym.

Na stronie Biblioteki Pedagogicznej można również skorzystać z katalogu on-line książek, czasopism i zbiorów multimedialnych Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie i jej filii (łącznie ponad 150 tysięcy woluminów). Dodatkowo naszym Czytelnikom oferujemy dostęp do blisko 1500 ebooków na platformie IbukLibra.

Założenie konta w bibliotece jest bezpłatne. Studenci mogą jednorazowo wypożyczyć 8 książek. Zachęcamy również do korzystania z Czytelni, gdzie poza bogatym księgozbiorem na Czytelnika czeka prasa bieżąca i ponad 70 tytułów czasopism naukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy. Ponadto kilkaset filmów, audiobooki i gry planszowe (nie tylko dla dzieci).

Mamy nadzieję, że przyjaźnie zaprojektowane wnętrza biblioteki, wygodne sofy i fotele, ustronne miejsca do pracy indywidualnej będą idealnym miejscem dla środowiska naukowego Państwa Uczelni. Zapraszamy do Biblioteki Pedagogicznej w Tarnowie! Ulica Nowy Świat 30 (budynek MCDN ODN, parter). Czytelnicy mogą korzystać z parkingu za budynkiem. Od strony parkingu wejście z platformą dla niepełnosprawnych.

Strefa studenta