BEZPŁATNY KURS AUTOCAD 2D I 3D DLA STUDENTÓW I SŁUCHACZY TARNOWSKIEJ SZKOŁY WYŻSZEJ

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że studenci i słuchacze naszej Uczelni mogą bezpłatnie wziąć udział w szkoleniu komputerowym z zakresu obsługi programu AutoCAD, który wykorzystywany jest do dwuwymiarowego i trójwymiarowego komputerowego wspomagania projektowania. Możliwość ta może okazać się szczególnie wartościowa dla studentów kierunku Pedagogika oraz słuchaczy studiów podyplomowych, gdyż umiejętność pracy w tym programie daje przewagę konkurencyjną na rynku pracy tym nauczycielom, którzy pracują lub chcieliby podjąć pracę w Zespołach Szkół Technicznych. Osoby zainteresowane rekrutacją na szkolenie proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 14 657 10 55 wew. 12 lub mailowo: uczelnia@tszw.edu.pl ( w temacie proszę wpisać: szkolenie AutoCAD). Zapraszamy!