39 Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE- zaproszenie dla studentów i absolwentów kierunku Kosmetologia.

W dniach 30/31 marca 2019 r. w Krakowie odbędzie się Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE. Jest to najważniejsze wydarzenie dla profesjonalistów branży beauty. Od lat wydarzenie to łączy wiedzę na najwyższym poziomie z ofertą najlepszych producentów kosmetycznych (ponad 500 marek z Polski i świata). Dzięki temu Kongres Kosmetologiczny LNE zyskał miano najważniejszej imprezy o charakterze edukacyjno-targowym w Polsce.

Studenci, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu dla profesjonalistów z branży beauty, mogą kupić karnety w cenie 50 zł. dla  grupy min.10 osób.

W celu uzyskania szczegółowych informacji należy skontaktować się z AMBASADORKĄ LNE Panią Dominiką Mleczko- studentką kierunku Kosmetologia w Tarnowskiej Szkole Wyższej e-mail: dominikamleczkolne@gmail.com